1989 yılında Bandırma'da 150m2 alanda kuruldu. 2 mühendis ve 2 elektrik teknisyeni ile yem fabrikaları elektrik panoları ve kablo tesisatları üzerine çalışmaya başladı. 1991 yılında kapasitif silo seviye sensörleri ve birkaç elektronik kart imali için elektronik bölümünü açtı. 1995 yılında pano saç kabinlerini kendi bünyesinde yapmaya başladı. Aynı yıl PLC programlama ve otomasyon konularında adımlar atıldı. 1997 yılında orta ölçekli sanayi sitesinde atölye inşaatına başlanıldı. 1999 yılında 1200 m2' si kapalı 5000 m2'lik yeni yerine taşındı. 2000 yılında kendi açık alanında 1200 m2'lik ikinci atölye inşaatının temelleri atıldı. 2001 yılında mekanik bölümünü geliştirip yenileştirdi, toz boya kullanılmaya başlanıldı. Aynı yıl AR-GE' sini kurdu ve elektronik bölümünü genişletti. Mikroişlemci kontrollü özel cihazların üretimine geçildi. 2002 yılında endüstriyel ray tipi kumanda kontrol röleleri imalatına başlanıldı. Bilgisayar ağını yenileyip ofis otomasyonuna geçildi.İnternet sitesini açtı.
Şu anda bünyesinde ar-ge, elektronik, proje, elektrik, mekanik birimlerini ve bunların atölye ve depolarını barındırmaktadır.
Takım çalışmasının ürünü olarak ortaya çıkan fikirler, konusunda uzmanlaşmış olan personeller tarafından projelendirme ve montaj işlemleri ile somutlaştırılarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.Kalite müşterilerimizin tercihinde önemli bir kriter haline gelmiştir. Kalitenin önemi ürün geliştirme aşamasında başlar. Firma içinde üretim, test aşamalarında, sonrasında ve müşteri hizmetlerinde devam eder.
Kurulduğumuzdan beri gerek yurt dışında gerekse yurt içindeki uygulamalarımızı sürekli değişen teknoloji doğrultusunda yenileyerek sınırsız hizmet sunuyoruz.
Amacımız her geçen gün gelişen ve yenilenen teknolojileri kullanarak uluslararası standartlara uygun verimli ve kaliteli üretim sağlayarak müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak, doğruluk ilkemiz ile başarıya birlikte ulaşmaktır.
Tüm kullanıcılarımıza işlerinde kolaylıklar ve başarılar dileriz.

Paylaş